Nowy Świat
Witam wszystkich gorąco na naszym niesamowitym forum !

-Zapraszamy do Rejestracji

-Forum dopiero się rozkręca więc proszę nie zwracać uwagi na małą ilość użytkowników.

-Reklamować forum jak najlepiej

Zapraszamy !
Nowy Świat
Witam wszystkich gorąco na naszym niesamowitym forum !

-Zapraszamy do Rejestracji

-Forum dopiero się rozkręca więc proszę nie zwracać uwagi na małą ilość użytkowników.

-Reklamować forum jak najlepiej

Zapraszamy !
Nowy Świat
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Nowy Świat

~Lwie życie rozpoczyna się od pierwszego kroku.~
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wodospad Nadzei

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Minty
Przywódca
Przywódca
Minty


Liczba postów : 433
Join date : 16/05/2010
Age : 27
Skąd : Z Dalekich Krain

Karta Postaci
Wiek: 4 lata
Autor: Me
Punkty Życia:
Wodospad Nadzei Left_bar_bleue90/100Wodospad Nadzei Empty_bar_bleue  (90/100)

Wodospad Nadzei Empty
PisanieTemat: Wodospad Nadzei   Wodospad Nadzei EmptyPią Lut 04, 2011 2:39 pm

Na szczycie wzgórza z którego spada woda rozciąga się wielki a zarazem piękny krajobraz. Na szczycie w wodzie panuje dość mocny prąd w końcu to wodospad, jednak w korycie rzeki są większe i mniejsze kamyki pozwalające przejść z jednaj na drugą stronę, tylko młode i nie rozważne lwy by tego próbowały, ale jednak matka natura chciała umieścić tu te kamienie, słychać także na górze szum spadającej spokojnie wody co bardzo uspokaja dusze.


***

Wbiegł tutaj z lwicą na plecach od razu położył ją w wodzie, było tam spokojnie i mogło jedynie pobudzić lwicę. Nie wkładał jej pyska to wody aby się utopiła, ale tak położył ją aby się przebudziła. Usiadł trochę dalej. Czekał aż się obudzi.
Powrót do góry Go down
https://nouveauwelt.forum.st
Zira
Zastępczyni
Zastępczyni



Liczba postów : 50
Join date : 26/01/2011

Karta Postaci
Wiek: oczywiście, że dorosła
Autor: huh~
Punkty Życia:
Wodospad Nadzei Left_bar_bleue80/100Wodospad Nadzei Empty_bar_bleue  (80/100)

Wodospad Nadzei Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Nadzei   Wodospad Nadzei EmptyPią Lut 04, 2011 2:44 pm

Gdy samiec ją położył od razu się przebudziła, ale nie otwierała oczów. Powoli wdychała świeże powietrze, które tutaj panowało. Nie można było po niczym poznać, że jest już przytomna. Bardzo dobrze grała. Niech lew się trochę postara.
Powrót do góry Go down
Minty
Przywódca
Przywódca
Minty


Liczba postów : 433
Join date : 16/05/2010
Age : 27
Skąd : Z Dalekich Krain

Karta Postaci
Wiek: 4 lata
Autor: Me
Punkty Życia:
Wodospad Nadzei Left_bar_bleue90/100Wodospad Nadzei Empty_bar_bleue  (90/100)

Wodospad Nadzei Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Nadzei   Wodospad Nadzei EmptyPią Lut 04, 2011 2:51 pm

-Widze że już się obudziłaś-
Rozpoznał to...-Głębiej oddychasz.-Dodał. Eh, przerabiał to w dzieciństwie z swoim kolegą ... Ziewnął.-Powiedz mi Dlaczego dołączyłaś do Złej Ziemi ? Przecież mogłaś być nadal z lwioziemcami...PRzejść na dobrą stronę jak ci którzy cie opuścili... -
Westchnął spokojnie.- Ja obserwowałem cie, tak samo kovu, jestem tylko o 2 lata od ciebie młodszy... Kovu zdradzał cię i stado, I w końcu przeszedł na tą dobrą stronę, ale ty to sama dobrze wiesz, wiesz także dobrze że mogłaś lepiej teraz zagrać i lepiej uważać...-
Okrążał lwicę patrząc na nią. Był czujny aż za bardzo.-Ah ale ten świat jest okrutny... Słyszałaś że Kiara znów powróciła na lwiąziemie ?
W pewnym sensie dobrze postąpiłaś że nie podałaś tej łapy Kiarze... Wolałaś zginąć dla stada...-
Mówił tak nie wiadomo po co, tym razem jakoś nie zdębiał.
Powrót do góry Go down
https://nouveauwelt.forum.st
Zira
Zastępczyni
Zastępczyni



Liczba postów : 50
Join date : 26/01/2011

Karta Postaci
Wiek: oczywiście, że dorosła
Autor: huh~
Punkty Życia:
Wodospad Nadzei Left_bar_bleue80/100Wodospad Nadzei Empty_bar_bleue  (80/100)

Wodospad Nadzei Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Nadzei   Wodospad Nadzei EmptyPią Lut 04, 2011 3:20 pm

Wstała do siadu. Wysłuchiwała jego słów z kamienną twarzą. Skąd to on wszystko wiedział ? Nie ważne. W złej ziemi tylko Nuka zginął na cześć stada, a Zira zaginęła, bo chciała utrzymać swój honor.
- Jak wcale nie zginęłam, dlatego, że nie chciałam podać łapy. Tylko dlatego, że sama się puściłam - wyjaśniła. Widać, że nieuważnie oglądał.
Powrót do góry Go down
Minty
Przywódca
Przywódca
Minty


Liczba postów : 433
Join date : 16/05/2010
Age : 27
Skąd : Z Dalekich Krain

Karta Postaci
Wiek: 4 lata
Autor: Me
Punkty Życia:
Wodospad Nadzei Left_bar_bleue90/100Wodospad Nadzei Empty_bar_bleue  (90/100)

Wodospad Nadzei Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Nadzei   Wodospad Nadzei EmptyPią Lut 04, 2011 3:27 pm

-Musiałem coś przgepić jak taki tłum był... Nuka oczywiście że zginął ale go Simba zabił...-Dodał.- Pamiętam nawet twoją pieśń na cześć Kovu, chyba miałaś nadzieję że będzie taki jak ty...-Usiadł na przeciw niej.-Nuka był by jedynym członkiem który by został z tobą... Oczywiście że ja też ale mnie nie znałaś ani nie widziałaś...- Spuścił głowę i patrzył na ziemie.-Czasy były bardzo trudne, teraz jest inaczej, lecz i tak nie jest za dobrze, brak osób ...-[b]Westchnął i spojrzał na lwicę.-[b]A ty nadal nie odpowiedziałaś mi na moje pytanie...
Powtórze je, dlaczego dołączyłaś do Złej Ziemi... Bo był tam Skaza ? Bo jesteś zła przez swoją Historię ?-
Powrót do góry Go down
https://nouveauwelt.forum.st
Zira
Zastępczyni
Zastępczyni



Liczba postów : 50
Join date : 26/01/2011

Karta Postaci
Wiek: oczywiście, że dorosła
Autor: huh~
Punkty Życia:
Wodospad Nadzei Left_bar_bleue80/100Wodospad Nadzei Empty_bar_bleue  (80/100)

Wodospad Nadzei Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Nadzei   Wodospad Nadzei EmptyPią Lut 04, 2011 3:32 pm

- To, dlaczego dołączyłam do złej ziemi to nie twoja sprawa - warknęła w stronę samca. Czemu temu lwu tak na tym zależało, by poznać jej powód, hm ? Może ona nie chciała mówić, zastanowił się nad tym ? To jej prywatna sprawa.
Powrót do góry Go down
Minty
Przywódca
Przywódca
Minty


Liczba postów : 433
Join date : 16/05/2010
Age : 27
Skąd : Z Dalekich Krain

Karta Postaci
Wiek: 4 lata
Autor: Me
Punkty Życia:
Wodospad Nadzei Left_bar_bleue90/100Wodospad Nadzei Empty_bar_bleue  (90/100)

Wodospad Nadzei Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Nadzei   Wodospad Nadzei EmptyPią Lut 04, 2011 3:33 pm

-Interesuje mnie to bo chcę coś porównać.-
Co porównać sprawa jego... A może dołączyła do złej ziemi bo miała powód taki jak on ? Przekona się tylko pytając.
Powrót do góry Go down
https://nouveauwelt.forum.st
Zira
Zastępczyni
Zastępczyni



Liczba postów : 50
Join date : 26/01/2011

Karta Postaci
Wiek: oczywiście, że dorosła
Autor: huh~
Punkty Życia:
Wodospad Nadzei Left_bar_bleue80/100Wodospad Nadzei Empty_bar_bleue  (80/100)

Wodospad Nadzei Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Nadzei   Wodospad Nadzei EmptyPią Lut 04, 2011 3:38 pm

- Moja miłość przeszła na stronę zła, a ja za nim - odpowiedziała, chociaż bardzo niechętnie się do tego przyznała. Tak, ta jej miłość to był Skaza. Znała go od dziecka. Zaopiekował się nią, gdy była w potrzebie.
Powrót do góry Go down
Minty
Przywódca
Przywódca
Minty


Liczba postów : 433
Join date : 16/05/2010
Age : 27
Skąd : Z Dalekich Krain

Karta Postaci
Wiek: 4 lata
Autor: Me
Punkty Życia:
Wodospad Nadzei Left_bar_bleue90/100Wodospad Nadzei Empty_bar_bleue  (90/100)

Wodospad Nadzei Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Nadzei   Wodospad Nadzei EmptyPią Lut 04, 2011 3:43 pm

-Czyli to był Skaza...-Powiedział prawie sam do siebie.-wiedz że on nie żyje już od kilku paru ladnych lat.-Dodał i położył się. amknął oczy, nie spał był nadal czujny. Nie mial już o co pytać.
Powrót do góry Go down
https://nouveauwelt.forum.st
Zira
Zastępczyni
Zastępczyni



Liczba postów : 50
Join date : 26/01/2011

Karta Postaci
Wiek: oczywiście, że dorosła
Autor: huh~
Punkty Życia:
Wodospad Nadzei Left_bar_bleue80/100Wodospad Nadzei Empty_bar_bleue  (80/100)

Wodospad Nadzei Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Nadzei   Wodospad Nadzei EmptyPią Lut 04, 2011 3:47 pm

- Wiem to. Nawet jeśli by żył by nadal prowadził to stado. Razem ze mną i Nuką - odpowiedziała. "Gdyby tylko żyli" dodała jeszcze w myślach. Tak, chciała by tak było. Żeby Simba nie zabił jej najbliższych. Teraz, jak na lwiej ziemi pojawiła się Kiara ma szansę im odpłacić - zabijając im królową.
Powrót do góry Go down
Minty
Przywódca
Przywódca
Minty


Liczba postów : 433
Join date : 16/05/2010
Age : 27
Skąd : Z Dalekich Krain

Karta Postaci
Wiek: 4 lata
Autor: Me
Punkty Życia:
Wodospad Nadzei Left_bar_bleue90/100Wodospad Nadzei Empty_bar_bleue  (90/100)

Wodospad Nadzei Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Nadzei   Wodospad Nadzei EmptyPią Lut 04, 2011 3:50 pm

-Nie mam do ciebie przekonania aby byłaś królową więc chyba jeszcze zostaniesz Mistrzynią a później się zobaczy.-Dodał sam do siebie, lecz powiedział to na głos.
Powrót do góry Go down
https://nouveauwelt.forum.st
Zira
Zastępczyni
Zastępczyni



Liczba postów : 50
Join date : 26/01/2011

Karta Postaci
Wiek: oczywiście, że dorosła
Autor: huh~
Punkty Życia:
Wodospad Nadzei Left_bar_bleue80/100Wodospad Nadzei Empty_bar_bleue  (80/100)

Wodospad Nadzei Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Nadzei   Wodospad Nadzei EmptyPią Lut 04, 2011 5:04 pm

Skoro nie chce mieć twardej łapy przy sobie niech tak będzie. Jego wybór. Ciekawa będzie, jak on się zachowa, jeżeli ktoś zorganizuje na niego zamach, gdy stado się bardzo rozrośnie. To może być ciekawe.
Powrót do góry Go down
Minty
Przywódca
Przywódca
Minty


Liczba postów : 433
Join date : 16/05/2010
Age : 27
Skąd : Z Dalekich Krain

Karta Postaci
Wiek: 4 lata
Autor: Me
Punkty Życia:
Wodospad Nadzei Left_bar_bleue90/100Wodospad Nadzei Empty_bar_bleue  (90/100)

Wodospad Nadzei Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Nadzei   Wodospad Nadzei EmptyPią Lut 04, 2011 5:07 pm

-Ty jesteś zbyt... No nie wiem... Samolubna ? Nie chodzi mi o to że masz mi na kolanach się kłaniać ale wogóle szacunkiem mnie nie obdarowujesz... Więc raczej Awansu nie będziesz mieć o degradacji pomyśle...-Powiedział patrząc na nią.
Powrót do góry Go down
https://nouveauwelt.forum.st
Zira
Zastępczyni
Zastępczyni



Liczba postów : 50
Join date : 26/01/2011

Karta Postaci
Wiek: oczywiście, że dorosła
Autor: huh~
Punkty Życia:
Wodospad Nadzei Left_bar_bleue80/100Wodospad Nadzei Empty_bar_bleue  (80/100)

Wodospad Nadzei Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Nadzei   Wodospad Nadzei EmptyPią Lut 04, 2011 5:12 pm

Zawsze się tak zachowywała, bez względu na to, że ktoś jej od niej młodszy, starszy, silniejszy czy słabszy. Właśnie, ona taka jest. Ignorując go zaczęła myć sobie łapę.
Powrót do góry Go down
Minty
Przywódca
Przywódca
Minty


Liczba postów : 433
Join date : 16/05/2010
Age : 27
Skąd : Z Dalekich Krain

Karta Postaci
Wiek: 4 lata
Autor: Me
Punkty Życia:
Wodospad Nadzei Left_bar_bleue90/100Wodospad Nadzei Empty_bar_bleue  (90/100)

Wodospad Nadzei Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Nadzei   Wodospad Nadzei EmptyPią Lut 04, 2011 5:13 pm

Niespodziewanie i po cichu złapał ją za kark. Uderzył ją 3 razy mocno w łeb, aby straciła przytomność wział ją na plecy i uciekł...





zt z nią.
Powrót do góry Go down
https://nouveauwelt.forum.st
Sponsored content





Wodospad Nadzei Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Nadzei   Wodospad Nadzei Empty

Powrót do góry Go down
 
Wodospad Nadzei
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» -Wodospad-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Nowy Świat :: Tereny Wolne :: Wodospad Nadziei-
Skocz do: